Tabletki odchudzające piperinox

Większość z nas nie jest zadowolona ze swojego wyglądu. Przede wszystkim kobiety mają pretensje do losu o jakieś niedoskonałości ich ciała.

Gdy zaniedbamy zdrowy sposób odżywiania się i zmniejszymy naszą aktywność fizyczną pojawia się najbardziej ze wszystkiego niepożądana i szpecąca nas nadwaga.

Tysiące diet, zestawów ćwiczeń i cudownych tabletek na odchudzanie – wszystko drogie, trudne, wymagające czasu i wysiłku. To już przeszłość – jest sposób skuteczny i niezawodny. To tabletki Piperinox – nowoczesna naukowo opracowana formuła suplementu na odchudzanie.

Tabletki Piperinox – Wszystko zaczęło się pr/zez wiekami

Działanie Piperinox oparte jest na walorach alkaloidu zwanego piperyną. Piperyna gromadzi się i kumuluje tuż pod otoczką nasion pieprzu czarnego – popularnej rośliny rosnącej głownie na terenie Azji południowo – wschodniej. Działanie piperyny od dawna znają i doceniają lekarze medycyny ludowej w Chinach. Wyciągi przygotowywane na bazie nasion pieprzu skutecznie leczą wszelkie niedomagania układu pokarmowego.

Zainteresowanie naukowców piperyną przerosło ich najśmielsze oczekiwania. Piperyna to nie tylko skarb dla regulacji procesów przebiegających w układzie pokarmowym. Okazuje się, że ma ona wpływ na hamowanie rozwoju komórek nowotworowych – być może jest tym najpilniej poszukiwanym lekarstwem na ziemi.

Skład i działanie Piperinox

Składniki suplementu pochodzą wyłącznie ze źródeł naturalnych. Opracowując formułę zadbano jednocześnie o czystość biologiczną składników – producenci używają surowców pochodzących jedynie z upraw biologicznych, na których nie stosuje się pestycydów.

zobacz też: Wpływ wody na utratę wagi

Zasadniczym składnikiem kapsułek jest oczywiście piperyna pozyskiwana z pieprzu. Do niej dołączone są w odpowiedniej proporcji ekstrakty z następujących roślin: kory cynamonowca, nasion guarany, korzenia imbiru, papryczki rocznej czyli pieprzu kajeńskiego, pomarańczy gorzkiej. Uzupełnieniem składu jest chrom – bezcenny minerał regulujący trawienie i blokujący apetyt na słodycze.

Suplement powoduje ubytek masy ciała poprzez redukcję tkanki tłuszczowej przy jednoczesnym wzroście i wzmocnieniu masy mięśniowej. Jest to możliwe głównie przez działanie piperyny, która przyspiesza proces lipolizy (rozpad tkanki tłuszczowej) i blokuje powstawanie nowych komórek tłuszczowych a także zapobiega odkładaniu się tkanki w obrębie brzucha. To oraz wzrost poziomu hormonu o nazwie adiponektyna obniża ryzyko zachorowania na cukrzycę typu drugiego. Adiponektyna we krwi reguluje proces rozpadu glukozy- im jej więcej tym mniej insuliny musi uwalniać trzustka do krwiobiegu.

zobacz też: Natka pietruszki – witaminy, składniki mineralne, właściwości zdrowotne

Składniki suplementu sprawiają, że w mięśniach gromadzi się znacznie więcej kwasu mlekowego, dzięki czemu procesy energetyczne w tkance mięśniowej przebiegają nawet w okresach całkowitego spoczynku. Jest to właśnie największym atutem Piperinox – wzmożone spalanie przebiega bez udziału człowieka i bez żadnych dodatkowych aktywności.

Efekty stosowania Piperinox

Systematyczne zażywanie suplementu w ilości jedna kapsułka na dobę jest zupełnie bezpieczne. Kobiety w ciąży, matki karmiące oraz osoby uczulone na któryś ze składników niestety nie mogą skorzystać z leku. Wszyscy pozostali kupując tabletki Piperinox mają możliwość dołączyć do grona tysięcy osób, które szybko, wygodnie i bez wysiłku zrzuciły nadmiar kilogramów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *